Miód wielokwiatowy pozyskany w okresie letnim w Rodzinnej Pasiece Teresy Stępień z Bidzin. W tej niewielkiej miejscowości w województwie świętokrzyskim dominuje rolnictwo, dlatego pszczoły mogą oblatywać okoliczne pożytki, których tam nie brakuje.
Miód wielokwiatowy letni ma nieco ciemniejszą barwę i bardziej wyrazisty smak niż jego wiosenny odpowiednik. Krystalizuje w ciągu kilku miesięcy.
Miód wielokwiatowy letni powstaje z nektaru różnych roślin miododajnych. Zawartość różnych pyłków wpływa na jego przydatność w chorobach alergicznych dróg oddechowych, m.in. w katarze siennym. Pomaga też w stanie wyczerpania fizycznego i psychicznego, dostarcza organizmowi niezbędnej energii.

Miód z pyłkiem i propolisem (900 g)
Ocet ze śliwek (200 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg) - Duńkowiczki 


