Miejski miód z pasieki PSZCZELARIUM z Warszawy. Prowadzą ją Agnieszka i Kamil Baj realizując idee pszczelarstwa miejskiego i zrównoważonego rozwoju miast. Pan Kamil ma kilkunastoletnie doświadczenie pszczelarskie, którym dzieli się podczas warsztatów organizowanych przez PSZCZELARIUM dla dzieci, dorosłych, szkół, firm.
Miód pochodzi z pasieki położonej w dzielnicy Ochota. W swoim składzie zawiera nektar z kasztanowca, akacji, śliwy. Jego niecodzienny smak powinni docenić wszyscy miłośnicy miodów. To doskonała okazja by miód miejski skradł Wasze serca. Agnieszka i Kamil zapewniają, że jest pyszny!

Miód z pyłkiem i propolisem (900 g)
Ocet ze śliwek (200 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg) - Duńkowiczki 


